01 mei 2013 / Nu ook theologie in de lente!
Als het winterseizoen voorbij is, komt er weer wat ruimte in de agenda. Heerlijk om te genieten van de zon en de rust. Heerlijk ook om tijd te hebben voor een boek, een goed gesprek en inhoudelijke toerusting. Dat organiseert AKZ+ deze lente!
- In juni drie avonden over spiritualiteit met Wim van Vlastuin, Jos Douma en Rick Timmermans. Op woensdagavond in Zwolle.
- In juni en juli 4 avonden over de uitdagingen voor de christelijke politiek met Egbert Brink, Jan Hoogland, Kars Veling en Roel Jongeneel. Op maandagavond in Amersfoort.
Ook in het najaar zijn er weer boeiende cursussen:
- We beginnen weer met de cursus Nieuwtestamentisch Grieks, ditmaal o.l.v. drs. Mieke Brink-Blijdorp. Op woensdagavond in Zwolle.
- In september 4 avonden over de theologie van A. van de Beek met Hans Burger, Henk Vreekamp, Arnold Huijgen en Wim Dekker. Op dinsdagavond in Apeldoorn.
- In oktober en november geven de hoogleraren van der Kooi, den Hertog en Kamphuis college over Karl Barth. Op woensdagavond in Zwolle.
Natuurlijk komen er nog meer series dit najaar: houd u vooral de website goed in de gaten. Voor meer informatie en inschrijven: www.akzplus.nl .